بیمه پاسارگاد (1997)

رمز موفقیت شوماخر قهرمان اتومبیل رانی
نویسنده : علی نادری - ساعت ۸:٢٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٩/٢٩
 
 

 

 

http://image.automobilemag.com/f/motorsports/michael-schumacher-hits-gate-pedestrian/10091705+w400+cr1+re0+ar1/michael-schumacher.jpg

مایکل شوماخرچندین سال متوالی در مسابقات رالی در دنیا اول شد. وقتی رمز موفقیتش را پرسیدند ،  در جواب گفت :
 تنها رمز موفقیت من این است که زمانی که دیگران ترمز می گیرند ، من گاز می دهم .
 مطالعه کن وقتی که دیگران در خوابند.
 تصمیم بگیر وقتی که دیگران مـُرددند.
 خود را آماده کن وقتی که دیگران در خیال پردازیند .
 شروع کن وقتی که دیگران در حال تعللند .
 کار کن وقتی که دیگران در حال آرزو کردنند .
 صرفه جویی کن وقتی که دیگران در حال تلف کردنند .
 گوش کن وقتی که دیگران در حال صحبت کردنند .
 لبخند بزن وقتی که دیگران خشمگینند .
 پافشاری کن وقتی که دیگران در حال رها کردنند


 
 
راز موفقیت استوره فوتبال جهان بکام
نویسنده : علی نادری - ساعت ٧:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٩/٢٩
 

وقتی 13 سال بیشتر نداشتم آرزوی بزرگی را در خودم پرورانده بودم. رویای فوتبالیست شدن رویای روز و شب کودکانه ام بود اما نقطه شروع تلاش هایم برای رسیدن به این رویای بزرگ برخلاف داستان آدم های موفق روی زمین، با تشویق و انگیزه شروع نشد. یکی از روزها، وقتی داشتم در مورد رویای فوتبالیست شدن البته از نوع حرفه ای اش، با مربی ورزشم صحبت می کردم، او جمله ای را بر زبان آورد که از همان جا مسیر زندگی مرا تغییر داد. فکر می کنید مربی ورزش من در واکنش رویای من چه چیزی برایم داشت؟ او خیلی راحت پوزخند احمقانه ای زد و گفت:«تو هرگز فوتبالیست نمی شوی چون خیلی کوچکی و به اندازه کافی قوی نیستی!»

http://www.battlersandbottlers.com/wp-content/uploads/2012/04/beckham1.jpg

حق با شماست

از آن صدا عصبانی شوید و مانند بکام به مربی لجوج و منفی باف تان بفهمانید که می توانید دست به هر کاری که دوست دارید بزنید. افکار منفی را جزئی جدا از خود فرض کنید و اجازه گسترش آن را در ذهن تان ندهید. مانند بکام بازی کنید و مانند او با مربی های ذهن تان رفتار کنید.

مربی ها همه جا هستند و نمی توانید حرف های شان را نشنیده بگیرید اما می توانید مانند دیوید بکام جهت درستی به این جملات منفی بدهید و باورشان نکنید. هنری فورد جمله معروفی دارد که می گوید:«چه بگویی می توانی و چه بگویی نمی توانی، در هر صورت حق با شماست.»

یک تمرین ساده و کوچک

از آنجا که صداهای بازدارنده ای مانند مربی بکام در هر جایی وجود دارند و ممکن است یک ضد انگیزه برای تان به حساب بیاید، ما برای شما یک تمرین ساده را شرح می دهیم که با انجام آن می توانید دست به عمل بزنید. وقتی جملات منفی مربوط به آدم های اطراف تان باشد شاید راحت تر بتوان آن ها را نادیده گرفت مثلا با یک تایید ساده (البته در ظاهر )مانع ادامه بحث شد اما وقتی مربی، صدای آزاردهنده ای در ذهن شما باشد تکلیف تان چیست؟ در این شرایط وقتی صدایی شما را از ادامه کاری منع کرد به یاد مربی دیوید بکام و پیش بینی نادرستش در مورد آینده حرفه ای دیوید بکام بیفتید.

مربی اصلا شوخی نداشت

جمله ای که مربی ورزش دیوید بکام در آن زمان به او گفت اصلا حالت کنایه یا جوک نداشت بلکه کاملا صریح و آشکار او را از رویای کودکانه اش دور می ساخت. بکام می گوید:«در زندگی شخصی من هیچ چیزی به اندازه این که به من بگویند تو نمی توانی، نمی تواند برای من انگیزه و انرژی ایجاد کند چون تازه در آن زمان است که موتور قدرتمند من به راه می افتد.» هرچند ناراحتی و سرخوردگی موقتی، زندگی را در آن زمان برای این فوتبالیست مشهور سخت کرده بود اما زمان ثابت کرد نیروی انسان برای به دست آوردن هرچیزی حتی اگر موانع زیادی برایش وجود داشته باشد، بی نهایت است.

در هر صورت تو راست می گویی

وقتی داستان بکام را می خوانید شاید در گوشه هایی از آن احساس همذات پنداری شدیدی بکنید امثال اینگونه مربی ها در زندگی هر کسی وجود دارند. معلم، همکار، دوست، همسر یا حتی خودتان! چند بار اتفاق افتاده که خودتان مانع رسیدن به رویاهای تان شده اید؟ مربی بکام را به خاطر بیاورید. تا به حال چند نفر جرات این را پیدا کرده اند که با وجود هیجان ها و انگیزه های بالا برای رسیدن به هدف تان، در همان شروع کار شما را از ادامه راه باز داشته اند و با زبانی ساده تر صدای تان را در نطفه خفه کرده اند؟
 
 
اجلاس mdrt از زبان اقای امامی عضو mdrt
نویسنده : علی نادری - ساعت ٦:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٩/٢٥
 

 حمید امامی (عضو رسمی MDRT، مدرس و سخنران در حوزه بازاریابی بیمه‌های‌عمر)

اجلاس  MDRT 2011/Top Of tab در شهر ایندیاناولز کالیفرنیای امریکا برگزار شد، فروشندگان حرفه ای بیمه عمر کشورهای مختلف با زبان و رنگ پوست و نژادهای متفاوت ، همه شرکت کننده این اجلاس بودند ، با داشتن همه این تفاوتها آنها در یک مورد اشتراک داشتند ، و آن هم اینکه همه این افراد عاشق شغلشان بوده و هستند ، و این وجه اشتراک افراد را گرد هم آورده بود؛ آنها آمده بودند تا ایده های فروش و تجربیاتشان را با هم مبادله کنند، دانش و مهارت خود را افزایش دهند و سرمایه گذاری روی رشد شخصی شان داشته باشند، حضور این افراد برای من علامت سوال بزرگی را در ذهنم ایجاد کرد، این افراد همه نوابغ فروش دنیا هستند و هر کدامشان بالغ بر ۱ میلیون دلار در سال فروش بیمه عمر دارند و اکثر آنها در سمینارهای مختلف سخنران هستند و بعضا بصورت حرفه ای سخنرانی می کنند، ولی اینگونه خاضعانه و بدون غرور به دنبال یاد گرفتن هستند و آموزش تا این حد برایشان اهمیت دارد.

پیش به سوی MDRT

ناگهان به یاد فردوسی پاکزاد افتادم که می گفت: « زگهواره تا گور دانش بجوی »
چیزی که ما خیلی کم به آن عمل می کنیم ، و همین که دوره دبیرستان یا دانشگاه تمام شد ، خود را بی نیاز از ادامه یادگیری می دانیم و به همان اندوخته های علمی اکتفا می کنیم ، و یا در حرفه خود ، فروش و بازاریابی ، به محض اینکه دوره آموزشی تمام شد ، بالا بردن سطح دانش فروش و بازاریابی  را متوقف کردیم و به همان ایده های قبلی اکتفا نمودیم .
این در حالی است که دنیا دائما در حال تغییر است و همانطور که دنیا در حال تغییر است انسانها نیز دائم در حال تغییر هستند ، و آنچه در جهان ثابت است ” خود تغییر است ” ، تغییر انسانها ، تغییر در نگرش نسبت به جهان اطراف ، تغییر سلیقه ها ، تغییر ذائقه ها و تغییر تفکر را نیز به دنبال دارد ، و انسانهای موفق کسانی هستند که امروز ، فردا را ببینند .
در صنعت بیمه هر روز به جمع رقبایمان افزوده می گردد ، این رقبا چه در سطح همکاران ما یعنی شبکه فروش و نمایندگان و چه در سطح بالاتر ، یعنی شرکتهای بیمه ای که تازه تاسیس هستند و یا در حال تاسیس ، بلکه  حتی فراتر از این ، ما رقبایی در آینده خواهیم داشت که هنوز متولد نشده اند ، آیا برای حضور و موفقیت در چنین بازاری چاره ای اندیشیده ایم؟ آیا چشم اندازی برای خود  تعریف کرده ایم ؟ آیا اهداف شفافی را در نظر گرفته ایم ؟ آیا همین حد پیشرفتی که داشته ایم ، کافیست ؟ و همین حد ما را راضی می کند ؟آیا تضمینی هست که فردا همین سطح بتواند ما را در بازار رقابت سرپا نگه دارد؟
اینها سوالاتی بود که اغلب ذهن مرا درگیر کرده بود ، تا با انجمن MDRT آشنا شدم ، و این نخستین حضور خود را در سنگاپور تجربه کردم ، و پس از ۷ ماه دومین تجربه را در ایندیاناولز آمریکا بدست آوردم و در مدت ۷ ماه تغییرات اساسی در نحوه آموزش و غنی سازی مشتری و مشتری مداری ، باعث شد تا ، به روز بودن را در زمینه آموزش جدی گرفته و ضمن حرکت در این مسیر ، افتخار همراهی سایر همکارانم را نیز داشته باشم ، تا انگیزه ای باشد جهت رشد سطح فروش و ارتقاء دانش و مهارت های نمایندگان عزیز شرکت‌های مختلف بیمه در ایران.

معرفی مختصری از انجمن MDRT

این انجمن در سال ۱۹۲۷ با تعداد ۳۲ نفر شروع به کار کرد و طی ۱۰ سال اول تعداد اعضاء در آن به ۱۵۸ نفر رسید و در ۱۰ سال دوم به ۷۲۶ نفر و امروز به مرز ۳۶ هزار نفر رسیده که از ۷۸ کشور جهان در انجمن حضور دارند .
ایالات متحده امریکا با داشتن ۱۱۲۵۳ نفر عضو مقام اول  ، و کره با ۵۲۹۳ نفر عضویت در انجمن مقام دوم و هندوستان با ۳۹۲۲ عضو مقام سوم را دارا می باشد ، همچنین کشور ایران با داشتن ۴۲ عضو در جمع ۷۸ کشور حضور دارد.
در رنکینگ شرکتهایی که نمایندگانشان عضو MDRT هستند کمپانی SBI Life Insurance هندوستان با ۲۶۷۷ عضو در بین کمپانیهای بیمه ای مقام اول وکمپانی Newyork Life با ۲۰۱۳ عضو مقام دوم را دارا می باشد.

پیش به سوی MDRT

اعضاء می توانند همه ساله در میتینگ سالانه که در کشور امریکا و یا کانادا برگزار می شود شرکت کنند.
همچنین یک اجلاس در سطح آسیا برگزار می شود که در سال ۲۰۱۲ (۱۹ تا۲۲ بهمن ۱۳۹۰) در شهر بانکوک تایلند برگزار می شود ، که البته افراد غیر عضو هم می توانند شرکت کرده و کسب تجربه نمایند .
شرایط عضویت در MDRT بستگی به فروش بیمه نامه های عمر در یک سال میلادی و یا کارمزد های وصولی در طی یک سال میلادی دارد.
همکارانی که به حد نصاب لازم برسند از طریق اداره بازار در جریان قرار خواهند گرفت ، و با حضور در اجلاسهای MDRT ، مهارتهای های فروش ؛ اصول و فنون مذاکره ، روشهای برقراری ارتباطات ، روشهای اقناع سازی مشتریان ، ایده های فروش توسط اساتید برجسته آموزش داده خواهد شد .
همچنین اعضاء می توانند از مجله دوماه نامه این انجمن و کتابها و CD های آموزشی که در اختیار آنها قرار می گیرد ، استفاده کرده تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند .
برای رسیدن به فروش مطلوب برداشتن گامهای زیر از ضروریات است :
۱- داشتن هدف و چشم انداز
۲- تعیین اهداف شفاف و روشن
۳- تقسیم اهداف بلند مدت به اجزاء کوچکتر ، شامل اهداف میان مدت و کوتاه مدت
۴- داشتن تجسم از هدف و اشتیاق رسیدن به آن
۵- وفادار بودن به اهداف
۶- حرکت در مسیر رسیدن به اهداف
۷- داشتن افکار بزرگ

با تقدیم احترام

حمید امامی (عضو رسمی انجمن MDRT و مدرس و سخنران اجلاس‌های بازاریابی بیمه‌های‌عمر در ایران)


 
 
سه جایزه اروپایی و ملی بیمه پاسارگاد
نویسنده : علی نادری - ساعت ٤:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٩/٢٤
 

در اجلاس دستاوردهای نیم قرن تجربه شرکت های برتر و مدیران موفق اقتصاد، صنعت و تجارت ایران "اکوایت" شورای راهبردی دبیرخانه این اجلاس، شرکت بیمه پاسارگاد را در سه بخش حایز دریافت نشان دانست و دو گواهینامه بین المللی و یک گواهینامه ملی به این شرکت اهداء کرد.

دومین اجلاس سران و مدیران صنعت، تجارت و اقتصاد ایران "اکوایت" با حضور مقامات، مسئولان و مدیران حوزه‌های مختلف صنعتی هشتم آبان ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و به مجموعه های اقتصادی و صنعتی کشور که دارای نام و نشان تجاری ارزشمند و شناخته شده هستند، نشان و استاندارد بین المللی اعطا شد.

شرکت بیمه پاسارگاد با دریافت سه نشان برتر ملی و  بین المللی در بزرگ ترین اجلاس سران و مدیران اقتصاد، صنعت و تجارت ایران، "اکوایت" توانست نشان بین المللی "مدیریت مدرن و شایسته"(MDM ) بالاترین سطح مدیریت، نشان بین المللی "اعتماد مشتریان" (TBA) و نشان برتر ملی "نوآوری در خدمات بیمه" را به دست آورد. تندیس و گواهینامه های بین المللی طی مراسم ویژه ای توسط مقام ها و مسئولان عالی رتبه ذیربط به شرکت بیمه پاسارگاد اهداء شد.


 
 
تخفیف ویژه بیمه پاسارگاد بمناسبت روز بیمه
نویسنده : علی نادری - ساعت ۸:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٩/٩
 

به مناسبت هفتمین سالروز تاسیس شرکت بیمه پاسارگاد و همچنین بزرگداشت روز بیمه از تاریخ ۹ تا ۲۱ آذرماه، بیمه پاسارگاد تخفیف های ویژه ای را برای هموطنان گرامی در نظر گرفته است.

براساس گزارش های دریافتی، خریداران بیمه نامه های بدنه اتومبیل و همچنین بیمه نامه های آتش سوزی (واحد های مسکونی و غیرصنعتی) می توانند با مراجعه به بیش از ۶۰ شعبه و ۳۰۰۰ نماینده در سراسر کشور از تخفیف های ویژه این شرکت برخوردار شوند.

کلیه هموطنان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به نشانی شعبه ها و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی بیمه پاسارگاد www.pasargadinsurance.ir مراجعه و یا با تلفن گویای ۸۲۴۸۹ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.


 
 
دریافت سه نشان برتر ملی و بین المللی توسط بیمه پاسارگاد
نویسنده : علی نادری - ساعت ٤:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٩/٩
 

در اجلاس دستاوردهای نیم قرن تجربه شرکت های برتر و مدیران موفق اقتصاد، صنعت و تجارت ایران "اکوایت" شورای راهبردی دبیرخانه این اجلاس، شرکت بیمه پاسارگاد را در سه بخش حایز دریافت نشان دانست و دو گواهینامه بین المللی و یک گواهینامه ملی به این شرکت اهداء کرد.

دومین اجلاس سران و مدیران صنعت، تجارت و اقتصاد ایران "اکوایت" با حضور مقامات، مسئولان و مدیران حوزه‌های مختلف صنعتی هشتم آبان ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و به مجموعه های اقتصادی و صنعتی کشور که دارای نام و نشان تجاری ارزشمند و شناخته شده هستند، نشان و استاندارد بین المللی اعطا شد.

شرکت بیمه پاسارگاد با دریافت سه نشان برتر ملی و  بین المللی در بزرگ ترین اجلاس سران و مدیران اقتصاد، صنعت و تجارت ایران، "اکوایت" توانست نشان بین المللی "مدیریت مدرن و شایسته"(MDM ) بالاترین سطح مدیریت، نشان بین المللی "اعتماد مشتریان" (TBA) و نشان برتر ملی "نوآوری در خدمات بیمه" را به دست آورد. تندیس و گواهینامه های بین المللی طی مراسم ویژه ای توسط مقام ها و مسئولان عالی رتبه ذیربط به شرکت بیمه پاسارگاد اهداء شد.


 
 
اقامتگاه بوم گردی کلبه آقامیر پاسارگاد
نویسنده : علی نادری - ساعت ٦:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٩/٥
 
اقامتگاه بوم گردی کلبه آقامیر پاسارگاد
بنیانگذار و طراح آستروتوریسم در ایران-عضو خوشه سار بومی
نوشته شده در تاریخ دوشنبه هشتم مهر 1392 توسط امیر میری | آرشیو نظرات

به نام خداوند مهر آفرین

 به پاسارگاد سرزمین پارسیان .زادگاه هخامنشیان

چکیده تمدن کهن و پر بار این مرز و بوم و مایه افتخار هر ایرانی

مهد  خوشه های  طلایی  گندم   و  انگورهای  ناب خوش   آمدید

  منطقه کمین که تاریخ باغ داری , پرورش  انگور و کرشک های آن قدمتی

بیش از هخامنشیان دارد .باغ و کوچه باغ هایش یادگاریست از پردیس های

کورش ، آوازه جهانی نجوم و طبیعت آسمان شبش زمینه ایست  برای

گردشگری نجومی (آستروتوریسم)

عشایر ایل باصری  کهنترین ایل آریائی و چشم اندازهای تنگه بلاغی

گردنه خرسی,سرحد ,تنگ پیرچوپان ,گود بنه ,تالاب سد سیوند

 یادگاریست خدادادی 

بی دلیل نیست که می گویند

 پاسارگاد نخستین شهر بوم گردی نجومی  ایران و جهان

مجموعه کلبه آقامیر با ارائه  خدمات گردشگری به میهمانان

 داخلی و خارجی در سعادت شهر(کمینوَش هخامنشی) مر کز شهرستان

 پاسارگاد فعالیت می نماید.

((تو لیدو استفاده از  خوراک های  ارگانیک افتخار ما می باشد))


 

 

 

جهت دسترسی  هر یک از لینک های جدول زیر را کلیک نمائید

خدمات

Services

تجهیزات و امکانات 

 Equipment

هزینه ها

Price

راه های دسترسی

The way

عکس خانه

Photo Gallery

درباره ما

 About Us

تلفن و فکس: ۷۲۲۳۲۵۵-۰۷۲۹----۰۹۱۷۹۲۷۲۹۳۲   مدیریت آقامیر میری  

(( کلیه خدمات کلبه آقامیر در راستای گردشگری بومی می باشد توجه به نوع خوراک و فضا الزامیست))

 

 

 تماس جهت رزرو-مریم سلیمانپور -۰۹۱۷۶۰۵۸۱۰۲- 

انواع گردشگری در  پاسارگاد و منطقه کمین

(کمینوش هخامنشی)

بوم گردی

 Rural Tourism

آسترو توریسم

Astrotourism

گردشگری عشایر nomad tourism

 کوه نوردی

Climbing

 دو چرخه سواری

 Mountain Biking

پرنده نگری

   Bird watching

گردشگری مذهبی  

 Religious tourism   

غار نوردی

  Cave tourism

ژئو توریسم 

 Geo tourism

غواصی و قایق سواری

گردشگری پرواز

 Tourist flights

روستا گردی Rural Tourism :

 

 
نوشته شده در تاریخ شنبه بیست و هفتم مهر 1392 توسط امیر میری | نظر بدهید

کلبه آقامیر با قدمتی بیش از یکصد سال در بافت قدیم سعادت شهر مرکز شهرستان پاسارگاد واقع شده است . سبک خانه و معماری آن بصورت بالا خانه است

و مصالح آن عمدتاً خشت و گل می باشد  اتاق  مهمانخانه در طبقه دوم و آشپز خانه و اتاق نشیمن در طبقه پایین قرار دارد.تعداد اتاق خواب ها ۵ عدد و ظرفیت هر اتاق ۵ نفر می باشد .سیستم خواب بصورت کاملا سنتی از رخت خواب پیچ و جاجیم، گلیم استفاده شده است.

این مجموعه دارای سه سرویش بهداشتی سنتی و فرنگی و یک حمام می باشد .تولید و ترویج استفاده از محصولات سبز و ارگانیک از اهداف این مجموعه  می باشد.

 کلبه آقامیر طراح و بنیانگذار آستروتوریسم در ایران  به توسعه ،ترویج و احیاء ارزشهای بومی ،سنتی و عشایری بصورت حرفه ای می پردازد .

خدمات کلبه آقامیر:Cottage  Aghamir  Service

 

اسکان و اقامت محلی :Local Accommodation

اقامتگاه بومگردی کلبه آقامیر                                 

اتاق خواب و امکانات پذیریایی

                   اتاق نشیمن Living room و اتاق خواب Bedroom

 وسایل خواب و استراحت

                  رخت و خواب تشک به روش سنتی  Traditional mattresses and pillows

 کلبه اقامیر

دمنوش محلی  Local Tea           

آسمان کلبه آقامیر   Cottage Aghamir                     

میهمان خانه

Traditional heating systems

راه های دسترسی:      The way 

 اتوبوس و یا  مینی بوس(پلیس راه سعادتشهر)      By bus and minibus

 

قطار(ایستگاه قطار سعادتشهر)       By train  

 

سواری شخصی    By Personal Ride

 

هواپیما -فرود گاه شیراز    By airplane

 

 اتوبوس VIP  : By bus and minibus

 

 

قطار(ایستگاه قطار سعادتشهر) By train  

 

 خوراک ها :بومی،و ارگانیک:Organic foodوAncient food- Local food
ناشتایی محلی و ارگانیک : Breakfast
نان تنک و نان براتی،پنیر و گردو،---نیمرو با تخم مرغ محلی  ،املت----کره  گوسفندی ،مربا -----خامه وشیره انگور----حلوای ارده—حلوای سین---شیر گوسفندی و عسل— سبزی تازه-آش سبزی

 نهار :

برنج قصر دشت   با گوشت گوسفند---- دم پخت سیرموکی،--کلم پلو با گوشت-گوسفند—قنبر پلو—عدس پلو —شوید پلو با گوشت مرغ محلی-مخلفات: سالاد شیرازی ---رب انار ترشی – دوغ  گوسفندی --- عرقیات –سبزی

((دمپخت سیرموکی ـ آب بنه در کنار دو پیازه آلو برند کلبه آقامیر))

 

دمپخت سیر موک Garden garlic with local rice, local oil

کلم پلو Cabbage with Rice

لای با گوشت گوسفد و مرغ Local lamb and chicken with rice

میان وعده:

آجیل هفت مغز(گردو-بادام-فندق-بادام هندی-انجیر-کشمش-پسته)-کنجد-نخود چی-میوه فصل

گردو -انجیر-کشمش-تخمه-انار-آفتابی-برنک -گندمک-کنجد

شام محلی:

دیزی-تاس کباب- کتلت- دو پیازه آلو- آب بنه-کشک بادمجان-هلیم بادمجان-انواع آش-قرمه-هلیم برنج-

دیزی-یخنی نخود و لوبیا

آش کارده-دوغباه-آش سبزی

دلمه برگ انگور

آب بنه  

سایر خدمات:

·         پرنده نگری Bird watching

·         بازدید از سد سیوند و تنگه بلاغی

·         طبیعت گردی (بازدید از دریاچه آباده طشک ، سرحد ، گردنه خرسی و......

·         تور های شبانه بازدید از اماکن تاریخی Night Tour at Persepolis and Pasargadae

·         رصد مهتاب در تخت جمشید و پاسارگاد

 Observing the Moon at Persepolis and Pasargadae

·         تور ویژه عشایر ایل باصری و تجربه زندگی با عشایر

     Nomads Tourism                 

 

·         پرنده نگری Bird watching

  ۰۹۱۷۹۲۷۲۹۳۲  امیر میری مدیر مجموعه کلبه آقامیر (فعال اکو توریست)

  

·         تور های شبانه بازدید از اماکن تاریخی Night Tour at Persepolis and Pasargadae

 

گردشگری عشایر: Living with Nomads Baseri
 

 

 

تماس جهت رزرو-مریم سلیمانپور -۰۹۱۷۶۰۵۸۱۰۲- 

 

 

 

 

کلبه آقامیر

 

کوچه باغ گردی:Persian Garden

 

 

 

Alley Garden

 

 

 

Alley Garden

 

 

 موسیقی محلی :Folk music

 

 

ساز و نقاره

 

 

 

تنبور نوازی

 

 

 

 

 

 

 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه بیست و چهارم مهر 1392 توسط امیر میری | نظر بدهید

 اقامتگاه بوم گردی کلبه آقامیر پاسارگاد  با توسعه ،ترویج و احیاء ارزشهای بومی و سنتی در کنار اسکان و اقامت محلی و معرفی خوراک های  سنتی و بومی به احیاء آداب و سنن گذشته می پردازد. مرمت و احیاء کرشک شیره پزی به سبک کهن و باستانی خود از آن جمله اقدامات می باشد.

جشن انگور و مراسم شیره پزی

شهرستان پاسارگاد منطقه‌ای است با زمین‌های حاصلخیز، دشتی وسیع در بخش‌های جنوب غربی سرزمین ایران که در نزدیکی دریاچه‌ای دائمی (دریاچه کافتر)متصل به رودخانه پولوار می‌باشد. و هخامنشیان اولین کسانی بودند که در این منطقه باغ داری و درخت‌کاری ردیفی منظم را دستور دادند.


ادامه مطلب...