بیمه پاسارگاد (1997)

معرفی فروشندگان برتر بیمه عمر وتاامین اتیه پاسارگاد
نویسنده : علی نادری - ساعت ٧:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٩/۱٥
 

تبریک به نمایندگان بیمه عمر و تامین آتیه کد 1997 بیمه پاسارگاد

در همایش رونمایی از محصول جدید بیمه عمر وتامین اتیه و مکمل بازنشستگی  پاسارگاد که یازدهم آذر ماه برگزار گردید، جناب اقای مطهری مدیر کل بیمه های اشخاص به تشریح عملکرد فروش بیمه های عمروتامین اتیه پرداخت سپس فروشندگان  برتر  بیمه پاسارگاد را معرفی  ونمایندگی 1997 ( علی نادری) را با 24500 بیمه نامه ظرف مدت 4 سال را نفر اول بیمه پاسارگاد اعلام نمود


 
 
معرفی ن
نویسنده : علی نادری - ساعت ٧:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٩/۱٥
 

 
 
پرونده بیمه توسعه به قوه قضاییه
نویسنده : علی نادری - ساعت ٦:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٩/۱٥
 

ارسال پرونده بیمه توسعه به قوه قضاییه

امین همچنین در مورد آخرین وضعیت رسیدگی به بیمه توسعه، گفت: این شرکت به دلیل اینکه از پرداخت خسارت به زیان‌دیدگان خودداری کرد و در وضعیت قرمز توانگری قرار داشت و در عین حال، اقدامی برای بهبود توانگری خود انجام نمی‌داد، پرونده آن به شورای عالی بیمه رفت و برای اینکه عده بیشتری زیان نبینند، صدور بیمه شخص ثالث در این شرکت که بیش از 90 درصد بیمه‌های صادره آن را تشکیل می‌داد و همچنین صدور بیمه عمر، تعلیق شد.

وی ادامه داد: بیمه مرکزی این شرکت را موظف به افزایش سرمایه و معرفی مدیران واجد صلاحیت بیمه مرکزی کرد، اما این دستور اجرایی نشد و اقدامی از سوی این شرکت در این زمینه صورت نگرفت. بر این اساس شورای عالی بیمه تکلیف کرد که باید یک تصویر روشن از دارایی‌ها و بدهی‌های بیمه توسعه داشته باشد. بر این اساس، بیمه مرکزی با یک شرکت حسابرسی برای شناسایی دارایی‌ها و بدهی‌های این شرکت قراردادی را منعقد کرد اما متاسفانه بیمه توسعه اجازه ورود و بررسی صورت‌های مالی خود را به این حسابرس نداد و بر این اساس، بیمه مرکزی هنوز تصویر روشنی از وضعیت دارایی‌ها و بدهی‌های این شرکت ندارد.

امین با اشاره به شکایت‌های واصله از سوی دولت، مقامات و ... از بیمه توسعه مبنی بر عدم پرداخت خسارت و مستاصل شدن مردم، گفت: برخلاف سایر کشورها که در زمان تاسیس بیمه باید سپرده و ضمانتی به بیمه مرکزی بپردازند، این اقدام در ایران صورت نمی‌گیرد و این شرکت یک ریال تضمین نزد ما ندارد.

رئیس کل بیمه مرکزی ایران با اشاره به بدهی 15 میلیارد تومانی بیمه توسعه در پایان سال 92 به بیمه مرکزی، گفت: در بخش بیمه اتکایی اگر بیمه مرکزی بدهکار باشد، سهم خود را به عنوان سهامدار اتکایی پرداخت می‌کند و این ادعا توسط این شرکت مبنی بر اینکه بیمه مرکزی اجازه فروش دارایی‌ها برای پرداخت بدهی‌ها به مردم را نمی‌دهد، ادعایی دروغ است و بیمه مرکزی هیچ مانعی در این راستا ایجاد نکرده بلکه بارها اعلام کرده است که این شرکت دارایی‌های خود را بفروشد و بدهی مردم را بپردازد و این بهانه‌ای برای عدم ایفای تعهدات است و در مورد سلب امتیاز و تصمیم ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هم پیش داوری نمی‌کنم.

وی با تاکید بر اینکه تصمیم برای واگذاری کفالت بیمه توسعه به بیمه ایران اتخاذ نشده است، گفت: اسامی تمامی شرکت‌های بیمه معتبر و دارای مجوز بر روی سایت بانک مرکزی اعلام شده است.

وی در خصوص اظهارات مدیران بیمه توسعه در خصوص اینکه بیمه مرکزی با فروش اموال این بیمه جهت پرداخت بدهی مخالفت می کند ان را ادعای دروغین دانست و رد کرد.


 
 
رونمایی از محصول جدید بیمه پاسارگاد (( بیمه عمر و تامین آتیه- مکمل بازنشستگی
نویسنده : علی نادری - ساعت ٤:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٩/۱٥
 

بیمه پاسارگاد از جدید ترین محصول بیمه ای این شرکت تحت عنوان "بیمه عمر و تأمین آتیه مکمل بازنشستگی" رونمایی کرد .

 

صبح روز سه شنبه ۱۱ ام آذر ماه ۹۳ مراسم رونمایی از محصول جدید "بیمه عمر و تأمین آتیه مکمل بازنشستگی" بیمه پاسارگاد با حضور معصوم ضمیری- مدیر عامل، فرامرز روحانی -معاون فنی بیمه های اشخاص، میرعلی مطهری- مدیر کل بیمه های اشخاص، بهروز نیرومند راد- مدیر بیمه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد و گروهی از مدیران و سازمان فروش این شرکت در تالار ایوان شمس برگزار شد.