بیمه پاسارگاد (1997)

مراکز دریافت خسارت اتومبیل در تهران
نویسنده : علی نادری - ساعت ٤:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱٢/۳
 

راکز دریافت خسارت اتومبیل در تهران

شعبه ارمغان : خیابان ولی عصر، بالاتر از نیایش، مقابل پارک ملت . تلفن : ۲۲۰۳۴۱۴۸ و ۲۲۰۳۴۲۱۳ و ۲۲۰۳۴۲۷۳

شعبه پونک : بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، ساختمان فدک . تلفن : ۷-۴۴۸۳۹۲۴۳

شعبه تهرانپارس : تهرانپارس، بزرگراه رسالت، بعداز چهارراه تیر انداز، نرسیده به ایستگاه مترو تهرانپارس، پلاک۱۳۵ . تلفن : ۷۷۷۴۲۱۸۴

 

مرکز ارزیابی خسارت شرکت سامان نگار ایرانیان در تهران

میدان آزادی، ابتدای جاده مخصوص، خیابان شهید رحمانی، کارواش بزرگ تهران تلفن ۸۴۳۲۵


  • شماره تلفن کارشناسان خسارت اتومبیل : ۲۲۰۳۴۱۴۸ و ۲۲۰۳۴۲۱۳ و ۲۲۰۳۴۲۷۳
  • شماره تلفن کارشناسان خسارت آتش سوزی، باربری و مهندسی : ۲۲۰۳۸۴۷۲ و ۲۲۰۳۸۵۴۲
  • شماره تلفن کارشناسان خسارت مسئولیت : ۸۸۹۸۵۹۱۴
  • شماره تلفن کارشناسان خسارت اشخاص(عمر زمانی و حادثه) : ۸۸۹۸۳۱۳۴
  • شماره تلفن کارشناسان خسارت درمان : ۸۸۹۸۶۰۲۷
 

 
 
کارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی،
نویسنده : علی نادری - ساعت ٤:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱٢/۳
 
کارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی، اهداف و برنامه ها
رتبه کسب شده :
 
کارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی،   اهداف و برنامه ها
کارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی،
  اهداف و برنامه ها
عباس رنجبر کلهرودی *

اشاره :کارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی سندیکای بیمه گران ایران ، یکی از کارگروه های تخصصی است که بمنظور بررسی راهکارهای توسعه بیمه های زندگی در کشور ایجاد شده است. دراین نوشتار اهداف و برنامه ها ی اجرایی این کار گروه در سال 1394 تشریح گردیده است.
 
بیمه های زندگی سرمایه گذاری ملی
      بیمه های زندگی مزایا و کارکردهای بسیار زیادی برای مردم و جامعه دارد. از یک سو حمایت های  بیمه ای متنوعی را برای بیمه شده و بیمه گذار به ارمغان می آورد ، از سوی دیگر ، اندوخته های انباشته شده از محل ذخایر آن موجب تحرک چرخ های اقتصاد در کشور می گردد  ، بطوریکه می توان گفت بیمه های زندگی یک سرمایه گذاری ملی است و علاوه بر اینکه آرامش را به بیمه شده هدیه می کند ؛ بصورت غیر مستقیم جامعه از آن نفع فراوان می برد.
      متاسفانه ضریب نفوذ بیمه های زندگی در کشور با استاندارهای بین المللی فاصله زیادی دارد و این فاصله  نشانگر پایین بودن سطح رفاه اجتماعی است که نبودآن  مشکلات عدیده ای  را  رقم می زند و آسیب های اجتماعی زیادی را بدنبال خواهد داشت.
پیشینه کارگروه تخصصی توسعه بیمه های زندگی

 
 
هم اندیشی مسئولان وزارت آموزش و پرورش و صنعت بیمه
نویسنده : علی نادری - ساعت ٤:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱٢/۳
 
در نشست هم اندیشی مسئولان وزارت آموزش و پرورش و صنعت بیمه مطرح شد
شیوه ارائه خدمات در روی آوردن به صنعت بیمه یا رویگردانی مردم از آن مهم است
قابلیت های صنعت بیمه از چشم اقشار مردم پنهان مانده و استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش می تواند این نقیصه را جبران کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی، مصطفی زندی که در نشست هم اندیشی مسئولان وزارت آموزش و پرورش و صنعت بیمه سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: انعکاس ظریف ، شایسته و حرفه ای مفاهیم بیمه به زبان ساده و همه فهم در مجلات رشد، تاثیرات مثبت اجتماعی را به دنبال خواهد داشت و صنعت بیمه امیدوار است تعامل آموزش و پرورش با این صنعت گسترده تر شود.
مدیر کل روابط عمومی بیمه مرکزی اظهار کرد: مفاهیم پایه ای اقتصاد مانند بیمه به عنوان یک ضرورت باید از دوران کودکی شروع شود.
وی از متولیان و سیاست گذاران نظام آموزشی و مولفان کتب درسی به عنوان فرهنگسازان جامعه یاد کرد و افزود: برنامه ریزی مدونی برای آموزش های بیمه ای در سطح مدارس و آموزشگاه ها طراحی شده است که خوشبختانه برخی از این برنامه ها با همکاری صمیمانه آموزش و پرورش به مرحله اجرا رسیده است.
در ادامه نشست مهدی سامری- مشاور سندیکای بیمه گران ایران- با تاکید بر درک شرکت های بیمه از ضرورت امر فرهنگسازی، گفت: ما به عنوان صنعت بیمه تاکنون نتوانسته ایم محصولی متناسب با فرهنگسازی در مدارس تولید و توزیع کنیم و این مشکل تا حدودی بر کیفیت تعامل بین صنعت بیمه و آموزش و پرورش اثر گذاشته است.
وی با تاکید بر این نکته که صنعت بیمه از عوامل اصلی امنیت اقتصادی کشور است، تصریح کرد: صنعت بیمه کشور برای تولید محصولات خاص بیمه ای مخصوص نظام آموزش و پرورش آمادگی دارد.