بیمه پاسارگاد (1997)

رونمایی از محصول جدید بیمه پاسارگاد (( بیمه عمر و تامین آتیه- مکمل بازنشستگی
نویسنده : علی نادری - ساعت ٤:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٩/۱٥
 

بیمه پاسارگاد از جدید ترین محصول بیمه ای این شرکت تحت عنوان "بیمه عمر و تأمین آتیه مکمل بازنشستگی" رونمایی کرد .

 

صبح روز سه شنبه ۱۱ ام آذر ماه ۹۳ مراسم رونمایی از محصول جدید "بیمه عمر و تأمین آتیه مکمل بازنشستگی" بیمه پاسارگاد با حضور معصوم ضمیری- مدیر عامل، فرامرز روحانی -معاون فنی بیمه های اشخاص، میرعلی مطهری- مدیر کل بیمه های اشخاص، بهروز نیرومند راد- مدیر بیمه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد و گروهی از مدیران و سازمان فروش این شرکت در تالار ایوان شمس برگزار شد.


ر اساس این گزارش، بهروز نیرومندراد در معرفی پوشش بیمه عمر و تأمین آتیه مکمل بازنشستگی بیمه پاسارگاد ، با ضروری دانستن تأمین نیروهای متخصص بازنشسته و لزوم تغییر دیدگاه جامعه نسبت به دوران بازنشستگی و از کار افتادگی گفت: هزینه های نگهداری و مراقبت های خاص پزشکی در این دروان به معنی نیاز به نقدینگی بیشتر است و برای تامین این هزینه ها انتخاب یک بیمه مناسب که برای مواردی چون از کار افتادگی و بروز بیماری های خاص و مراقبت های پزشکی و فوت یکی از اعضای اصلی خانواده طراحی شده باشد به تامین هزینه ها کمک خواهد نمود.


وی  افزود: بیمه پاسارگاد با ارائه محصولی به نام «بیمه عمر و تأمین آتیه – مکمل بازنشستگی» با برنامه ریزی خاصی به تأمین مالی دوره فراغت از کار و بازنشستگی پرداخته ، به ترتیبی که آسایش خاطر برای نیروی کار فعال (اعم از بازنشستگان شاغل و کارکنان جوان) فراهم گردد.


مدیر بیمه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد مهم ترین پوشش ها و مزایای بیمه نامه مذکور را به ترتیب زیر برشمرد:
-برقراری مستمری مکمل بازنشستگی در دوران فراغت از کار
-پوشش بیمه درمان تکمیلی در دوران فراغت از کار (تا سن ۸۰ سالگی)
-پوشش بیمه عمر در دوران دریافت مستمری
-پرداخت سرمایه فوت بیمه شده
-تعیین میزان حق بیمه و نحوه پرداخت آن به دلخواه بیمه شده و با تائید بیمه گذار
تناسب حق بیمه با افزایش حقوق
مشارکت کارفرما در پرداخت حق بیمه و سپرده
معافیت مالیاتی سرمایه فوت و مستمری پرداختی
پذیرش حق بیمه این بیمه نامه جزو هزینه های قابل قبول  
پرداخت وام به بیمه شدگان
مدت بیمه نامه حداقل ۳ سال و حداکثر ۳۰ سال
مشارکت در منافع
مدت پرداخت مستمری حد اقل ۵ سال  و حد اکثر تا تاپان عمر
تا ۲ درصد بیشتر از سود سپرده های بلند مدت
بازخرید بیمه نامه

نیرومند راد در ادامه افزود: در پوشش بیمه عمر و تأمین آتیه مکمل بازنشستگی همچنین بیمه شده با تأیید بیمه گذار می تواند با پرداخت حداقل ۶ ماه از حق بیمه درخواست بازخرید بیمه نامه را داشته باشد.


همچنین با هماهنگی های به عمل آمده شرکت بیمه پاسارگاد آمادگی دارد در زمان صدور بیمه نامه مبلغی را به عنوان سپرده از بیمه گذار دریافت نماید که این امر از یک طرف سبب خارج نمودن نقدینگی مازاد و پراکنده در سطح جامعه و هدایت و بکارگیری آن ها در جهت اهداف توسعه و مهار تورم می گردد و از طرف دیگر افزایش اندوخته در مدت بیمه نامه و در نهایت پرداخت مستمری مناسب را فراهم می نماید.


وی این بیمه را بهترین راه برای مشارکت کارفرما در پرداخت حق بیمه ، سپرده گذاری برای بیمه شدگان از محل ارزش بازخرید سنوات خدمات آنان اعلام داشت و تصریح کرد: سرمایه بیمه ( اندوخته ) با توجه به میزان حق بیمه و مبلغ سپرده گذاری و نرخ های فنی محاسبه می شود. لیکن بیمه پاسارگاد متعهد است چنانچه از سرمایه گذاری اندخته های بیمه شدگان سود بیشتری را کسب نمود، بیمه شدگان را به میزان ۸۵ % سود مازاد شریک نموده و هر ساله سود مشارکت در منافع را به اندوخته بیمه نامه ، اضافه نماید.


مدیر بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد در پایان گفت: بیمه گذاران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد این محصول جدید با کارشناسان بیمه عمر و تأمین آتیه شعبه های بیمه پاسارگاد در سراسر کشور تماس برقرار نمایند.