شرایط عضویت درmdrt

انجمن MDRT یعنی (Millhon Dollar Round Table)معروف به میزگرد میلیون دلاری یا انجمن فروشندگان حرفه ای در سال 1927 تاسیس شده است و هدف آن حمایت،تقویت و معرفی فروشندگان برتر در 3 زمینه سرمایه گذاری-بیمه عمر و بیمه درمان می باشد.عضویت در این انجمن در 3 سطح میباشد:

1- سطح اولیه Quality Member (عضویت اولیه)

که در زمینه قبول نمایندگان فروش بیمه عمر در هر کشور مقررات خاصی برای ایران برای یک سال میلادی تولید 87500 دلار کارمزد یا 000ر175 دلار حق بیمه (2 برابر میزان کارمزد سال اول بیمه نامه) می باشد

2- سطح متوسط Cort Of Table

که سطحی بالاتر از سطح اولیه بوده و اعضا پذیرفته شده صلاحیت برنامه ریزی مالی اولیه را برای مشتریان خد دارند که می بایستی در یک سال میلادی تولید 000ر242 دلار کارمزد یا 000ر484 دلار حق بیمه (2 برابر میزان کارمزد سال اول بیمه نامه) را داشته باشند.

3- سطح عالی Top Of Table

که بالاترین سطح بوده و پذیرفته شدگان در این سطح صلاحیت برنامه ریزی مالی در زمینه سرمایه گذاری،بیمه درمان و بیمه های عمر برای مشتریان خود را دارند و در حقیقت یک استراتژیست مالی برای مشتریان خود هستند.تولید حق بیمه می بایستی 000ر525دلار کارمزد یا کارمزد 000ر050ر1 دلار حق بیمه (2 برابر میزان کارمزد سال اول بیمه نامه) باشد.

نکته مهم : میزان کارمزد بیمه های عمر و پس انداز در سال اول در امریکا 50 درصد حق بیمه می باشد که در حال حاضر در ایران 30 درصد است.

منشور اخلاقی MDRT

اعضای انجمن MDRT باید خود را ملزم به رعایت و برآورده کردن کامل اصول اخلاقی MDRT بدانند که می بایست تامین کننده بالاترین استانداردهای عضویت این انجمن باشند.این استانداردها برای عموم مردم و نیز برای صنعت و حرفه بیمه، مفید و سودمند خواهد بود:

1. همواره سود و منفعت مشتریان خود را بالاتر از سود و منفعت شخصی خود قرار دهید.

2. حفظ و برقراری بالاترین استانداردهای شایستگی حرفه ای و ارائه برترین مشاوره های ممکن به مشتریان از طریق حفظ و بهبود شایستگی ها،مهارت و دانش خود.

3. با اطمینان خاطر کامل و به صورتی ممتاز و محسوس،تمامی امور مربوط به کسب و کار مشتریانتان و اطلاعات شخصی آنان رسیدگی کنید.

4. بصورت کامل و کافی،تمامی حقایق لازم را جهت توانمند سازی مشتریانتان برای گرفتن تصمیمی آگاهانه را در اختیار وی قرار دهید.

5. نظام اخلاقی و رفتاری را پیش بگیرید که بطور مطلوبی،منعکس کننده ارزش های والای صنعت بیمه های زندگی و انجمن MDRT باشند.

6. تصمیم بگیرید که هرگونه جایگزینی و تغییری در بیمه نامه یا امور مالی که انجام میدهید،باید فقط در راستای منافع مشتری باشد.

7. از مقررات و قوانین جاری موجود در صنعت بیمه های زندگی پیروی کنید و به آنها وفادار بمانید.یادآوری

1- آقای فخارزاده از بنیان گذاران انجمن مشابه MDRT بنام FORUM میباشد که هنوز هم فعال است و این انجمن را برای اولین بار عضویت Top of table را در حدود 30 سال قبل طراحی کرد که شرط میزان کارمزد مبنای آن 6 برابر کارمزد سطح اولیه است و همین مسئله موجب شد که انجمن MDRT نیز به فکر طراحی عضویت Top of table افتاد.

2- هر ساله حدود 21000 نفر در عضویت MDRT قبول میگردند و به هر دلیل از جمله به دلیل نبودن بودجه سفر-نگرفتن ویزا و غیره اکثریت آنان موفق به شرکت در سمینارهای آموزشی و گردهمایی اعضا MDRT در امریکا نمیشود و تنها حدود 7000 نفر موفق به سفر امریکا میگردند.

3- در سطح Top of table هر ساله حدود 350 تا 450 نفر قبول میگردند که بخشی از آنان نیز موفق به سفر به امریکا نمیشوند.

4- آقای دکتر فخارزاده از اعضای فعال اجرایی و سخنران جلسات MDRT بوده اند و از جمله 2 سال از اعضای هیئت مدیره این انجمن بوده اند.

5- آقای دکتر فخارزاده از بدو تاسیس انجمن MDRT 29 بار (در طی 29 سال) در سطح عالی (Top Of Table) عضو شده اند و معمولا در جلسات گردهمایی اعضا که گاه در طی سال یک بار و عمدتا در امریکای شمالی می باشد در سطحی فعال حضور داشته و سخنرانی های آموزشی دارند

/ 0 نظر / 121 بازدید