ورود بیمه پاسارگاد به فرابورس

 

بیمه پاسارگاد در فرابورس
 
چاپ مشاهده در قالب PDF

نماد شرکت بیمه پاسارگاد در فرابورس درج شد

بینا- مدیر پذیرش فرابورس گفت: شرکت بیمه پاسارگاد با سرمایه 630میلیارد ریال به عنوان سی و یکمین شرکت در بازار پایه فرابورس درج شد.

به گزارش بینا سید مهدی علم الهدی، با اعلام خبر گفت::همچنین با پذیره نویسی اوراق صکوک شرکت قطار های مسافری و باری چوبار نماد معاملاتی این شرکت هم در بازار ابزار های نوین مالی درج شد.

مدیر پذیرش فرابورس افزود:

بیمه پاسارگاد با سرمایه 630میلیارد ریال در زمینه بیمه و صندوق بازنشتگی به جز تامین اجتماعی فعالیت داردو به عنوان سی و یکمین شرکت در بازار اول درج شد.
وی با بیان اینکه بانک پاسارگاد و سرمایه گذاری پارس حافظ به ترتیب با داشتن مالکیت 20و 19درصد بیشترین سهام شرکت بیمه پاسارگاد را در اختیاردارند ادامه داد:شرکت تولید نیروی برق دماوند هم که شرکت مادر تخصصی توانیر از سهامدار عمده آن محسوب می شودودر زمینه عرضه برق ،گاز ،بخار و آب گرم فعالیت می کند در بازار پایه درج شد.
علم الهدی تصریح کرد: همچنین شرکت واسط مالی خرداد که به منظور تامین مالی شرکت قطارهای مسافری و باری جوپار،اوراق اجاره به ارزش 415میلیاردو 250میلیون ریال ، 18دی دربازار سوم فرابورس پذیره نویسی کرده بود به عنوان چهاردهمین اوراق بهادار در بازار ابزار های نوین مالی درج شد .
به گفته وی پتروشیمی بیستون به عنوان سی و هفتمین نماد معاملاتی در حوزه محصولات شیمیایی فعالیت می کندو بلوک 70درصد از سهام آن از سوی سازمان خصوصی سازی یک شنبه 28دی ،در فرابورس عرضه می شود

/ 0 نظر / 5 بازدید