قدردانی وزیر امور اقتصادی ودارایی از بیمه مرکزی

tr   قدردانی وزیر امور اقتصادی و دارایی از بیمه مرکزی وزیر امور اقتصادی و دارایی از عملکرد، برنامه ها و دستاوردهای بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، دکتر سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی در نامه ای خطاب به مهندس سید محمد کریمی رئیس کل بیمه مرکزی جمهموری اسلامی ایران از عملکرد، برنامه ها و اقدامات بیمه مرکزی در سال ۱۳۹۱ که سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام گرفته بود، ابراز اطمینان، رضایت و قدردانی کرد.
در بخشی از پیام وزیر اقتصاد به رئیس کل بیمه مرکزی آمده است: " استمرار اینگونه مجاهدت ها در سالی که" حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی " نامگذاری شده، تحولات چشمگیری را به دنبال خواهد داشت.
وزیر اقتصاد در این نامه با ابراز خرسندی از دستاوردهای صنعت بیمه و رشد شاخص های بیمه ای ایران در جهان ابراز امیدواری کرد با ادامه این روند ، صنعت بیمه جایگاه واقعی خود را در دنیا پیدا کند.
گفتنی است دکتر سید شمس الدین حسینی چندی پیش در آیین افتتاحیه هفتمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، نسبت به ضرورت الگوگیری دستگاه های اقتصادی کشور از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در پشت سر گذاشتن تحریم ها، تاکید کرده بود.

/ 0 نظر / 2 بازدید