MDRT

انجمن MDRT (Million Dollar Round Table) به‌عنوان انجمن برتر میلیونرهای حرفه‌ای، در سال 1927 میلادی تأسیس گردید. این انجمن، به‌عنوان یک انجمن مستقل و بین‌المللی، متشکل از نزدیک به 36000 نفر از حرفه‌ای‌ترین فروشندگان بیمه‌عمر و خدمات مالی، از بیش از 430 کمپانی در 78 کشور دنیاست. اعضای MDRT همگی دارای دانش و معلومات استثنایی و اثبات‌شده، پایبندی شدید به اصول اخلاقی و خدمات‌دهی به مشتریان خود می‌باشند. اعضای MDRT در سطوح بین‌المللی، به‌عنوان برترین فروشندگان استاندارد در زمینه تجارت بیمه‌های‌عمر و خدمات مالی، شناخته می‌شوند. 

  مأموریت MDRT

تبدیل‌شدن به شبکه‌ای بین‌المللی، دارای ارزش و وابسته به اعضای حرفه‌ای خود در زمینه بیمه‌های زندگی و خدمات حرفه‌ای مشاوره مالی که با عملکردی ستودنی و قابل‌تقدیر، و با تکیه بر اصول اخلاقی، دانش، محصولات و خدمات خود، برترین سرویس‌دهی را به مشتریان خود دارد.

 تاریخچه MDRT

در سال 1927 میلادی، 32 نفر از برترین فروشندگان بیمه‌عمر، که هرکدام از آنها حداقل 1 میلیون‌دلار بیمه‌عمر فروخته بودند، رؤیای خود را درباره انجمنی که خود را وقف پرورش‌دادن نسلی حرفه‌ای از فروشندگان تراز بالای بیمه‌‌های عمر و زندگی نماید، محقق ساختند. این انجمن، بر پایه این باور تأسیس گردید که رُشد و ترقی، نتیجه‌ی ردوبدل‌نمودن ایده‌ها و تجربیات است. که مفهوم اصلی‌اش، این بود: «برای رسیدن به هدف، فردگرایی و تک‌روی را باید کنار گذاشت».

از همین طرز فکر و عقیده بود که MDRT خلق و متولد گردید؛ انجمنی بین‌المللی و مستقل که برترین فروشندگان صنعت بیمه‌های‌عمر را به جهان معرفی می‌کند. MDRT صاحب نفوذی مثبت در صنعت بیمه‌های زندگی است که دیدگاه غنی "تقسیم‌کردن دانش" را در راستای سودرسانی به مشتریان، ارائه‌کنندگان و کمپانی‌های بیمه در سراسر جهان، توسعه داده است.

 منشور اخلاقی MDRT

اعضای انجمن MDRT باید خود را ملزم به رعایت و برآورده‌کردن کامل اصول اخلاقی MDRT بدانند که می‌بایست تأمین‌کننده‌ی بالاترین استانداردهای عضویت این انجمن باشند. این استانداردها برای عموم مردم و نیز برای صنعت و حرفه بیمه، مفید و سودمند خواهند بود:

1. همواره سود و منفعت مشتریان خود را بالاتر از سود و منفعت شخصی خود قرار دهید.

2. حفظ و برقراری بالاترین استانداردهای شایستگی حرفه‌ای و ارائه برترین مشاورات ممکن به مشتریان از طریق حفظ و بهبود شایستگی‌ها، مهارت‌ها و دانش خود.

3. با اطمینان‌خاطر کامل و به‌صورتی ممتاز و محسوس، به تمامی امور مربوط به کسب‌وکار مشتریان‌تان و اطلاعات شخصی آنان رسیدگی کنید.

4. به‌صورت کامل و کافی، تمامی حقایق لازم جهت توانمندسازی مشتریان‌تان برای گرفتن تصمیمی آگاهانه، را در اختیار وی قرار دهید.

5. نظام اخلاقی و رفتاری را پیش بگیرید که به‌طور مطلوبی، منعکس‌کننده‌ی ارزش‌های والای صنعت بیمه‌های زندگی و انجمن MDRT باشند.

6. تصمیم بگیرید که هرگونه جایگزینی و تغییری در بیمه‌نامه یا امور مالی که انجام می‌دهید، باید فقط در راستای منافع مشتری باشد.

7. از مقررات و قوانین جاری موجود در صنعت بیمه‌های زندگی پیروی کنید و به آنها وفادار بمانید.

برنامه استراتژیک MDRT 

انجمن MDRT دارای یک برنامه‌ی استراتژیک است که درهنگام توسعه یک برنامه جدید و منافع موجود در آن برای اعضایش، از آن پیروی می‌کند. این برنامه‌ی استراتژیک، شامل 9 هدف و موضوع است که به‌عنوان راهنمای این سازمان برای کمک به اعضایش در این راستا است که به مشتریان‌شان بهتر خدمت کنند و از یکدیگر، بیشتر بیاموزند. (متن این برنامه استراتژیک، فقط در اختیار اعضای این انجمن می‌باشد)

هیئت رئیسه MDRT

انجمن MDRT بوسیله 5 عضو هیئت رئیسه‌ی خود، مدیریت و هدایت می‌شود که این اعضا، حسب‌المقرر هرسال، توسط اعضای MDRT انتخاب می‌گردند.

 

 اعضای "عادی" و اعضای "ویژه" در MDRT

این دسته‌بندی، به‌عنوان عاملی مشوق برای این است تا اعضای انجمن MDRT تمام تلاش خود را در جهت تبدیل شدن از عضو عادی به عضو ویژه به‌خرج دهند. اعضای عادی می‌بایست فروشی تا 3 برابر بیش از حداقل موردنیاز MDRT کسب کنند؛ و برای اعضای ویژه، این عدد 6 برابر حداقل مورد نیاز است. هر دو دسته‌ی اعضای MDRT، می‌توانند از منافع ویژه اعضا، بهره‌مند شوند مشروط براینکه این منافع فقط محدود به خود اعضا باشد.

 

 گردهمایی‌های سالیانه MDRT 

گردهمایی سالیانه MDRT به‌عنوان یکی از وقایع و رویدادهای بی‌همتا و بی‌نظیر در جهان تجارت به‌حساب می‌آید. هرساله، تقریباً 4000 نفر از برترین فروشندگان بیمه‌عمر از سرتاسر جهان، گرد هم می‌آیند و یک گردهمایی غرورآفرین را که متعلق به یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های ارائه خدمات حرفه‌ای سرمایه‌گذاری در جهان است را تشکیل می‌دهند.

این گردهمایی سالیانه، دربر گیرنده‌ی تعدادی از برترین و نوآورانه‌ترین ایده‌های فروش در زمینه بیمه‌های عمر و زندگی است. در این گردهمایی، حدود یکصد سخنران انگیزشی، برنامه‌های خود را با تمرکز بر مباحث آموزشی، ارائه می‌کنند. و شاید مهم‌ترین نکته این است که اعضای MDRT در این گردهمایی، می‌توانند با سایر فروشندگان برتر بیمه‌های‌عمر از سراسر جهان، روابط دوستانه‌ای ایجاد نمایند که اغلب آنها برای تمام عمر پابرجا می‌مانند.

 گردهمایی سالیانه اعضای ویژه‌ی MDRT

هدف گردهمایی اعضای ویژه‌ی MDRT، تدارک‌دیدن یک جلسه‌ی آموزشی سالیانه برای تبادل پیشرفته‌ترین ایده‌های فروش و توسعه‌ی روابط میان‌فردی مابین برترین فروشندگان عضو MDRT است. در خلال این گردهمایی 4 روزه، درحدود 40 سخنران حرفه‌ای و جزو برترین اعضای MDRT، به بحث درباره موضوعات و نگرانی‌های حیاتی موجود در صنعت بیمه‌های زندگی می‌پردازند.

 جشنواره تجارب برتر MDRT 

هدف از این رویداد، انتقال تجارب حاصل از گردهمایی‌های سالانه‌ی MDRT به سایر فروشندگان در بقیه‌ی کشورهاست. این رویداد، پس از برگزاری گردهمایی سالانه MDRT، برگزار شده و وظیفه‌ی اصلی آن، انتقال تکنیکها و ایده‌های ناب فروش، اطلاعات فنی و مفاهیم وابسته به آنها به فروشندگان فعال در کسب‌وکار بیمه‌های عمر و زندگی است. حضور در جشنواره تجارب MDRT برای فروشندگان عضو و غیرعضو، کاملاً آزاد است.

  

بنیاد MDRT

بنیاد MDRT، به‌عنوان بازوی بشردوستانه MDRT است. از زمان شکل‌گیری این بنیان در سال 1959 میلادی، بنیان MDRT بیش از 26 میلیون دلار (26 میلیارد تومان) کمک‌های بشردوستانه به سازمان‌های خیریه در 67 کشور جهان و 50 ایالت امریکا ارائه نموده است.

بنیان MDRT کمک‌های بشردوستانه‌ی خود را از طریق جامعه‌ی اعضای خود در سراسر جهان به‌دست سازمان‌های خیریه‌ای که مردم نیازمند را تحت پوشش خود دارند می‌رساند. درواقع این کمکهای بشردوستانه‌ی بنیان MDRT، توسط اعضای MDRT که تمایل به همکاری داشته‌اند به سازمان‌های خیریه، پرداخت شده‌اند. رسیدن این کمک‌ها به دست مردم نیازمند، توسط یکی از اعضای افتخاری بنیان MDRT تصدیق و صحه‌گذاری می‌شود.

این مقاله، ترجمه صفحه About MDRT وبسایت اصلی انجمن MDRT به آدرس www.mdrt.org است.

 

 

About MDRT

Founded in 1927, the Million Dollar Round Table (MDRT), The Premier Association of Financial Professionals, is an international, independent association of nearly 36,000 of the world's leading life insurance and financial services professionals from more than 430 companies in 78 countries. MDRT members demonstrate exceptional professional knowledge, strict ethical conduct and outstanding client service. MDRT membership is recognized internationally as the standard of sales excellence in the life insurance and financial services business.

 

Mission

To be a valued, member-driven, international network of leading insurance and investment financial services professionals/advisors who serve their clients by exemplary performance and the highest standards of ethics, knowledge, service and productivity.

 

History

In 1927, 32 extraordinary life insurance producers, each of whom had sold at least $1 million of life insurance, dreamed of a forum dedicated to fostering a high-standard, professional approach to life insurance sales and service. Founded on the belief that growth is a result of exchanging ideas, the concept was: "To receive, individuals must give."

Out of this dream emerged MDRT – an international, independent association that represents the world's best sales professionals in the life insurance-based, financial services industry.

MDRT, a positive influence in the life insurance industry, has developed a rich tradition of sharing knowledge for the benefit of clients, prospects, producers and companies.

  Code of Ethics

Members of the Million Dollar Round Table should be ever mindful that complete compliance with and observance of the Code of Ethics of the Million Dollar Round Table shall serve to promote the highest quality standards of membership. These standards will be beneficial to the public and the insurance and financial services profession.

1. Always place the best interests of your clients above your own direct or  indirect interests.

2. Maintain the highest standards of professional competence and give the  best possible advice to clients by seeking to maintain and improve  professional knowledge, skills and competence.

3. Hold in strictest confidence, and consider as privileged, all business and  personal information pertaining to your clients' affairs.

4. Make full and adequate disclosure of all facts necessary to enable clients to  make informed decisions.

5. Maintain personal conduct that will reflect favorably on the life insurance  industry and MDRT.

6. Determine that any replacement of an insurance or financial product must  be beneficial for the client.

7. Abide by and conform to all provisions of the laws and regulations in the &nbsp

/ 0 نظر / 21 بازدید