5 نکته برای خروج از کاهش فروش بیمه

5 نکته برای خروج از کاهش فروش بیمه
 درست مثل هر بازار دیگری، فروش بیمه عمر بالا و پایین می رود. به عنوان یک فروشنده بیمه، شما البته برای افزایش بیشتر از سقوط، بدون در نظر گرفتن بازار انجام می شود. بنابراین، چگونه می توانید  شما  فروش بیمه عمر خود را افزایش دهید اگر شما در  از دست دادن هستید؟ به دنبال این پنج راهنمایی برای فروش بیمه هستید تا از افت خود بیرون بیایید و سود خود را افزایش دهید.
1. تعیین اهداف واقعی - اگر شما نمی دانید که اهداف فروش شما نیاز به ضربه، توانایی و یا انگیزه برای رسیدن به آنجا می تواند چالش برانگیز باشد. تعیین یک یا دو هدف بلند مدت و تعریف اهداف کوتاه مدت که برای دستیابی به آنها نیاز دارید. ممکن است یک گام ساده به نظر برسد، اما ایجاد یک هدف قابل دستیابی می تواند تفاوت بین سر و صدا و تمرکز باشد.
2. استفاده از یک سیستم موثر - چگونه بسیاری از تماس های فروش جدید هر روز شما را؟ چگونه بسیاری از تماس ها را برای پیگیری با رهبران انجام می دهید؟ چقدر زمان برای پیدا کردن چشم انداز جدید اختصاص داده اید؟ ایجاد یک سیستم موثر می تواند به شما کمک کند که در مسیر حرکت قرار بگیرید، بنابراین هیچ بخشی از روند فروش از طریق شکاف ها سقوط نخواهد کرد. شما می توانید یک سیستم جدید ایجاد کنید که برای شما مناسب تر باشد یا از یکی از ابزارهای فروش بی شماری که در دسترس است استفاده کنید. مهم نیست که چه سیستمی را استفاده می کنید تا زمانی که برای رسیدن به اهداف فروش بیمه خود موثر باشد.
3. خرید زندگی بیمه منجر - این شاید یکی از مفید ترین راهنمایی های فروش بیمه است. منجر به خرید بیمه می تواند شما را از زمان و پول زیادی صرفه جویی کند. شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد یک چشم انداز که در حال حاضر علاقه مند به بیمه عمر ابراز شده است. همه شما باید انجام دهید پیگیری و جادو فروش خود را کار کنید.
4. درخواست ارجاع از مشتریان موجود - هیچ چیز قوی تر از مشتری راضی نیست. درخواست از مشتریان خود برای توصیه شما به دوستان و همکاران خود می تواند به شما کمک کند تا بیش از یک پا در درب بگذارید؛ ممکن است به شما ضربه ای که نیاز دارید از کم شدن فروش خود بیرون بریزید. ارائه انگیزه برای ارجاعات می تواند به شما در ایجاد منافع واجد شرایط بیشتر کمک کند.
5. خط تولید خود را بهبود ببخشید - اگر یک سابقه اثبات شده از موفقیت فروش داشته باشید و به دنبال افزایش حتمیتر است، ممکن است زمان کشف محصولات اضافی برای فروش باشد. اگر تجربه فروش و انگیزه برای موفقیت داشته باشید، هیچ مشکلی در پیدا کردن یک شرکت بیمه خوب زندگی با محصول با کیفیت برای فروش نداشته باشید.
به دنبال این راهنمایی های فروش بیمه می تواند نه تنها به شما کمک کند که از رکود خارج شوید، بلکه می تواند به شما در افزایش درآمد شما کمک کند، حتی در یک بازار آهسته تر. به دنبال راهنمایی های فروش بیشتر برای از بین بردن شما؟
/ 0 نظر / 145 بازدید