تخفیف ویژه بیمه پاسارگاد بمناسبت روز بیمه

به مناسبت هفتمین سالروز تاسیس شرکت بیمه پاسارگاد و همچنین بزرگداشت روز بیمه از تاریخ ۹ تا ۲۱ آذرماه، بیمه پاسارگاد تخفیف های ویژه ای را برای هموطنان گرامی در نظر گرفته است.

براساس گزارش های دریافتی، خریداران بیمه نامه های بدنه اتومبیل و همچنین بیمه نامه های آتش سوزی (واحد های مسکونی و غیرصنعتی) می توانند با مراجعه به بیش از ۶۰ شعبه و ۳۰۰۰ نماینده در سراسر کشور از تخفیف های ویژه این شرکت برخوردار شوند.

کلیه هموطنان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به نشانی شعبه ها و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی بیمه پاسارگاد www.pasargadinsurance.ir مراجعه و یا با تلفن گویای ۸۲۴۸۹ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

/ 1 نظر / 2 بازدید
بیمه پاسارگاد

با سلام نويسنده محترم و همکار گرامی بنده تمايل به تبادل لينک با وبلاگ خوب شما را دارم. در صورت امکان با درخواست من موافقت فرماييد. تا بتوانيم سايت شما را در وبلاگ خود (قسمت پيوندها) قرار دهيم و به کمک هم بازديد کننده بيشتری را داشته باشيم. در صورت پذيرفته شدن درخواست بنده آدرس ما http://www.pilife.ir را با نام "بهترين بيمه عمر" براي تبادل لينک در سايت خود قرار دهيد و بنده را از طريق ايميل n_dh64@yahoo.com در جريان قرار دهيد تا لینک شما نیز در قسمت پیوندهای سایت بنده درج گردد. پيشاپيش از لطف شما سپاسگذارم. همکار بيمه ای شما